Рятувальники попереджають про паводки на заході України

11:52, 23 лютого 2017
822
0

У зв’язку з відлигою та сніготаненням на річках західної України очікується пiдйом рiвнiв води на 0,5-1,5 м.

dsns.gov.ua
На заході України існує загроза підтоплення / dsns.gov.ua

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) з посиланням на Український гідрометцентр.

Зокрема, на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.), Захiдного Бугу (Львiвська, Волинська обл.) очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5-1,5 м над рiвнями.

В Україні сьогодні пройдуть дощі, на півдні потеплішає до +15° (карта)

Також очікується руйнування льодових явищ, льодохiд, на дiлянках русел з порушеною пропускною здатнiстю (пiд мостами, на звужених дiлянках русел, в мiсцях iснуючих заторiв льоду) - формування (посилення) заторiв льоду з рiзким пiдвищенням рiвнiв води. У Туркiвському, Дрогобицькому районах Львiвської областi при цьому можливе часткове затоплення заплав, сільськогосподарських угiдь, окремих населених пунктiв, господарських об'єктiв, розташованих вище місць утворення заторiв.

23-24 лютого на рiчках басейнiв Прута та Сiрету очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,3-1,0 м над рiвнями.

Крім того, очікується послаблення льодового покриву, мiсцями його руйнування, льодохiд, на окремих дiлянках можливе утворення заторiв льоду з додатковими пiдйомами рiвнiв води на 0.5 - 1.0 м.

23-24 лютого внаслідок сніготанення та опадів на рiчках Закарпаття очiкується пiдвищення рiвнiв води на 0,5-1,5 м, в нижнiх течiях Боржави та на дiлянцi Тиси В. Бичкiв - Вилок на 1,5-2,5 м над рівнями.

В нижнiй течii р. Боржава можливий початковий вихiд води на заплаву.

Також 23 - 26 лютого на лівих притоках Днiстра (Тернопiльська, Хмельницька, Вiнницька обл.) очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,2-0,7 м. Очікується руйнування льодових явищ, мiсцями льодохiд.

Нагадаємо, 23 лютого, у багатьох регіонах України очікується сильний вітер.

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Віргінія, США
+ 10 °
Ясно і безхмарно
Погода Стерлінг на місяць
42 %
770 мм
5.6 м/с
2 %
Стрічка новин
+
Продолжая просматривать pogoda.unian.net, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять